2,3 mln złotych na salę gimnastyczną

Fot. 2019.09.12 20:05 / news / czytano 835 / opinie 0

Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Sromowcach Niżnych możliwa będzie dzięki uzyskanemu dofinansowaniu pochodzącemu z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki opublikowano listę projektów, które uzyskały pozytywną opinię w ramach oceny wniosków o dofinansowanie zdań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.  Wśród wniosków, które przeszły ocenę formalną znalazł się samorząd Gminy Czorsztyn, który wnioskował o budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Sromowcach Niżnych.

Zgodnie ze sporządzonym wnioskiem budowa nowego obiektu sportowego, o jakim mowa powyżej dofinansowana zostanie przez Ministra Sportu i Turystyki kwotą 2 337 900 zł.
Autor: Aneta Markus
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij