Kamera obok siłowni

Fot. 2014.03.28 11:35 / news / czytano 2828 / opinie 2

W najbliższym czasie, w ramach gminnego monitoringu, zostanie zainstalowana kamera przy Dunajcu, w miejscu gdzie znajduje się ogólnodostępna siłownia.

Potrzebę taką zgłosił podczas ostatniej sesji Rady Gminy radny Wiesław Borkowski. - Trzeba ten teren chronić, bo już zauważyć tam można pierwsze akty dewastacji, chociażby to, że urządzenia do ćwiczeń obrzucane są ziemią - akcentuje radny. 

Wójt podkreśla, że ma świadomość takiej potrzeby. - Mamy przecież doświadczenia ze znakami przy drogach, które są notorycznie wywracanych,  lustra rozbijane. Problem będzie jednak z energią elektryczną potrzebną do funkcjonowania kamery. Lampy wzdłuż ścieżki działają tylko nocą. Być może pozyskamy prąd z sygnalizacji świetlnej obok mostu, ale musimy to najpierw konsultować z Powiatowym Zarządem Dróg w Nowym Targu. 

Siłownia przy bulwarach nad Dunajcem dostępna jest dla mieszkańców i przyjezdnych od początku marca br. 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

mieszkaniec2014.03.29 14:03
Wójt wraz z jego radnymi na zmianę powinni pilnować siłowni, oświetlenia mostów i innych rzeczy przed dewastacją i chuligaństwem skoro Policja w Krościenku jest im niepotrzebna i jak to on niedawno się wypowiedział płakać za Policją nie będzie, jak przeniosą się do Szczawnicy. Ustawowy obowiązek zapewnienia w gminie bezpieczeństwa i porządku spoczywa na samorządzie, a więc do roboty panie Wójcie!!!
propozycja2014.03.28 13:03
Pełnijmy na zmianę dyżury.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij