Konkurs Mój Ogród Kwiatowy rozstrzygnięty

Fot. sromowce.pl, FB Sromowce 2019.12.10 19:56 / news / czytano 752 / opinie 0

By dla oka jednak milej było, organizatorzy konkursu „Mój Ogród Kwiatowy” co roku zachęcają   mieszkańców Gminy Czorsztyn do urządzania kompozycji nie tylko kwiatowych, ale i zielnych we własnych ogrodach.

Podobnie jak w latach minionych Jury w składzie: Andrzej Mikołajewicz- Przewodniczący Komisji, Julia Wojtaszek, Artur Majerczak pracowało zarówno wiosną, jak również latem i jesienią. 
 
Laureaci konkursu zostali wybrani oraz nagrodzeni podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu, jakie miało miejsce w minioną sobotę w Izbie Regionalnej w Sromowcach Wyżnych. Zwycięzcy otrzymali nagrody, którymi były narzędzia ogrodowe oraz dekoracje świetlne do ogrodu. 
Autor: Aneta Markus
Zdjęcia: sromowce.pl, FB Sromowce
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij