Krościenko: Ze szkołą i dla szkoły

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2019.02.10 16:05 / news / czytano 1283 / opinie 0

Do białego rana bawili się uczestnicy Balu Karnawałowego w sobotnią noc, zorganizowanego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku n.D.

Było mnóstwo zabawy, loteria fantowa, licytacje, a przede wszystkim okazja do spotkania się w okresie karnawału. Na drugi bal zorganizowany przez Rade Rodziców przyszli goście przebywający w Krościenku, rodzice i sympatycy szkoły oraz dyrekcja wraz z pracownikami placówki.
 
Świetne jedzenie i muzyka w wykonaniu zespołu Jedziebaba spowodowała, że większość gości bawiła się do rana. Podczas balu można było m.in. nabyć koszulki z autografem siatkarza Bartosza Kurka albo zostać Królową Balu.
 
- Dziękuję wszystkim Gościom za niesamowitą atmosferę podczas tego wieczoru, dzięki pomocy każdego z Państwa uczniowie naszej szkoły zdobyli możliwość dodatkowego wsparcia - napisali na facebookowym profilu organizatorzy zabawy.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij