Mieszkańcy Gminy Czorsztyn otrzymali kompostowniki

Fot. 2024.06.13 21:30 / news / czytano 323 / opinie 0

Gmina Czorsztyn, dzięki pozyskanej ze środków finansowych Województwa Małopolskiego dotacji w wysokości 33 000,00 zł, zakupiła kompostowniki o pojemności min. 720 l, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Kompostowniki są przekazywane mieszkańcom Gminy Czorsztyn na podstawie umowy użyczenia na okres 1 roku. Po tym okresie, kompostownik stanie się własnością mieszkańca.

Celem inwestycji jest zwiększenie poziomu recyklingu odpadów komunalnych w gospodarstwach domowych oraz ułatwienie mieszkańcom zagospodarowania bioodpadów.

Zadanie współfinansowane ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach projektu zaopatrzenia w kompostowniki.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij