Nowy teren sportowo-rekreacyjny przy Szkole Podstawowej w Krośnicy

Fot. 2022.06.22 06:11 / news / czytano 163 / opinie 0

Mieszkańcy Krośnicy mogą już bez utrudnień korzystać z nowych atrakcji, które wykonane zostały przy Szkole Podstawowej w Krośnicy. W dniu dzisiejszym, odbył się odbiór strefy sportowo-rekreacyjnej.

W ramach zagospodarowania działki powstało miejsce do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z boiskiem do badmintona, zamontowane zostały urządzenia do street workout, wykonana została bieżnia z piaskownicą do skoku w dal oraz utwardzono część terenu wraz z dojściem i dojazdem. 

Zadanie było realizowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 działanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”.

Prace prowadziła firma Mar-Bud  PPHU Marcin Surowiak z Krościenka nad Dunajcem. Całkowita wartość projektu wynosi: 154 468,96 zł. Pozyskane środki unijne: 79 153,00zł.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij