Pięknieje wokół nowego komisariatu

Fot. 2021.03.17 17:13 / news / czytano 1455 / opinie 0

Spowolnione do teraz prace na ulicy Skotnickiej w Szczawnicy nabierają tempa. Trzeba zabezpieczyć potok, wykonać chodnik i wstawić nowe oświetlenie uliczne.

Od poniedziałku wznowione zostały prace związane z przebudową ulicy Skotnickiej wykonywane na zlecenia Miasta i Gminy Szczawnica.

- Roboty zostały rozłożone na dwa lata budżetowe z uwagi na prowadzoną równolegle budowę komisariatu policji i zakończą się do 30 października 2021 roku - zapewnia włodarz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda 





Autor: oprac.red.
Źródło: FB G.Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij