Policyjna akcja „STOP - Probierz”

Fot. 2016.02.01 11:03 / news / czytano 3204 / opinie 0

Akcja ta skierowana była przede wszystkim w stosunku do kierowców nie tylko pojazdów mechanicznych, ale również do rowerzystów i innych uczestników ruchu.

W miesiącu styczniu 2016 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przeprowadzili akcję pod kryptonimem „STOP - Probierz”.
 
Celem akcji jest badanie kierowców pod katem jazdy pod wpływem alkoholu i eliminowanie nietrzeźwych jako potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego. W ramach akcji funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przebadali 6096 kierujących.

- Ujawniono 12 nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz zatrzymano 1 osobę nie stosującą się do zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego przez sąd - podsumowuje akcję Roman Wolski rzecznik nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij