Pożar domu w Krościenku

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.06.30 20:08 / news / czytano 7183 / opinie 4

Strażacy gaszą pożar, który wybuchł w Krościenku n/D około godziny 19.00. W akcji uczestniczy kilkudziesięciu strażaków.

Zapaliło się drugie piętro domu jednorodzinnego na ul. Jana III Sobieskiego w Krościenku n/D. Dzięki szybkiej interwencji jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, pożar szybko został opanowany. Akcję ratowniczą rozpoczęli strażacy z OSP Krościenko n/D, OSP Kąty oraz OSP Tylka.
 
Około godziny 19.40 na miejsce dojechały dwa wozy bojowe OSP Szczawnica, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza oraz koszowy podnośnik pożarniczy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.
 
Obecnie strażacy wyposażeni w aparaty oddechowe dogaszają pożar wewnątrz budynku, nie wiadomo jeszcze co było jego przyczyną.
 
W pożarze ucierpiały dwie osoby, które uciekały z płonącego budynku prawdopodobnie skacząc z balkonu. Jedną z poparzeniami, drugą ze złamaną kończyną przewieziono do szpitala.
 
Sprostowanie: OSP Szczawnica przyjechała na miejsce około godziny 19.20, przepraszamy za błędną informację.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

jaaaa2014.07.01 08:07
A czy to jest juz teraz wazne kto o ktorej jechal?? Wazne jest to ze udalo sie ugasic!!! Zawsze szukacie dziury w calym. I nic nigdy nie pasuje!
Michał2014.07.01 00:07
Dobra robota dla strażaków, dzięki za fotorelację.
xcr3502014.06.30 23:06
na własne oczy widziałem jak szczawnicka straż jechała parę minut po 19 nie sądzę żeby po drodze zatrzymali się w karczmie na piwo, no ale cóż takie głupoty wypisują te pismaki
wonski2014.06.30 23:06
jedno pytanie, czy ze Szczawnicy jedzie się 40 minut, czy dyspozytor powinien napisać notatkę służbową ?
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij