Światowy Dzień Spódnicy w ZPO

Fot. Arch. Organizatora 2015.10.30 20:10 / news / czytano 4588 / opinie 0

Chociaż nie wszyscy na co dzień przepadamy za spódnicami, to jednak uczennice szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych postanowiły uczcić ten dzień zakładając właśnie tę część garderoby.

W dniu 29 października w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Spódnicy i Krawata. Ten dzień był świetną okazją do założenia właśnie tej części garderoby i okazało się, że nie tylko dziewczyny oraz nauczycielki wzięły udział w zabawie. Wśród społeczności uczniowskiej można było zauważy również kilku odważnych chłopców, którzy wykazali się ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, zakładając w tym dniu właśnie spódnice i krawaty. Wszyscy nagrodzeni zostali słodkim upominkiem, ufundowanym przez Samorząd Uczniowski.

Większość dziewczyn i pań na co dzień wybiera spodnie, ale ten dzień stanowił doskonałą okazję, by wygląda inaczej niż zwykle... wyjątkowo...
Autor: Paulina Krzysik
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij