Ruszyła budowa kanalizacji przy ulicy Słonecznej i Jarek

Fot. 2020.08.11 16:46 / news / czytano 453 / opinie 0

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o w  Nowym Targu przystąpiło do budowy kanalizacji sanitarnej ul.Słoneczna i ul.Jarek w Krościenku n.D.

Zakres projektowanego zamierzenia budowlanego obejmuje budowę kanalizacji grawitacyjnej z rur PVC fi 400 mm, fi 200 mm, fi 160 mm o łącznej długości 1512 m oraz budowę przyłączy kanalizacji sanitarnej w ilości 23 szt. o długości 581 m.

Odbiornikiem ścieków jest istniejąca przy ul.Zdrojowej przepompownia ścieków, które następnie zostaną odprowadzone do oczyszczalni ścieków zlokalizowanej po drugiej stronie Dunajca.

Wykonawcą robót jest Firma "Mrugała” z Zaskala. Termin wykonania całości zadania przewidziany jest w okresie 3-miesięcznym, do 05.11.2020 r.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij