Wiktoria z Krościenka potrzebuje pomocy! Ruszyła zbiórka pieniędzy

Fot. 2019.02.05 19:48 / news / czytano 7076 / opinie 0

Pod koniec lutego minie rok odkąd malutka dwuletnia obecnie Wiktoria Chrobak z Krościenka rozpoczęła leczenie w Austrii. Niespodziewanie śmierć znów wyciąga swoje zimne ręce po Wikusię. Na siepomaga.pl ruszyła kolejna zbiórka pieniędzy.

Czasu właściwie nie ma, powinniśmy zapłacić za leczenie już, ale nie mamy już z czego… Wikusia jest na intensywnej terapii. Po wszystkich możliwych badaniach okazało się, że są przerzuty! Guzy są rozsiane, ogromne, zajmują prawie całe płuca, nie pozwalają mojej małej córeczce oddychać… Kilka dni temu woda zatrzymała się w płucach i całym organizmie, strach o jej życie powrócił ze zdwojoną mocą. Dlaczego to spotkało właśnie ją? Nie wiem, ale nie pozwolę śmierci jej zabrać. Wikunia tak dzielnie walczy, tak bardzo chce żyć… Błagam o modlitwę i pomoc - trzeba zmodyfikować leczenie, by pokonać raka. Niestety, nie mamy na to pieniędzy - piszą rodzice.

Chemia protokołem MEMMAT działała tylko na guzy w głowie, a teraz Wikusię zabijają te w płucach. Nie można było czekać, lekarze 31 stycznia włączyli leczenie. Pierwsze 6 miesięcy leczenia to koszt blisko 80 tysięcy euro. 
 
Więcej informacji i możliwość wpłaty pieniężnej na konto fundacji TUTAJ 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij