Zagłosuj na rodzimy zespół WANTA w konkursie Interii i RMF

Fot. 2016.10.07 10:00 / news / czytano 3372 / opinie 2

„Wanta” jest autorskim pomysłem skrzypka Marcina Knutelskiego oraz producenta muzycznego Adama Drzewieckiego i bierze udział w konkursie Skoda Auto Muzyka.

Nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Zespół zabiega o Wasze głosy. Każdy głos jest na wagę złota, ponieważ będzie decydował o zwycięstwie. Warto podkreślić, że członkowie zepsołu Marcin i Tomasz to mieszkańcy Grywałdu.

Więcej o zespole i teledysku kręconym w Jaworkach pisaliśmy TUTAJ

WANTA to zespół w skład którego wchodzą - Marcin Knutelski - skrzypce/wokal, Adam Drzewiecki - instrumenty klawiszowe, Tomasz Ponicki - kontrabas.

Muzyka inspirowana kulturą i muzyką góralską, łączy w sobie elementy rocka, popu, dubstepu i muzyki elektronicznej. Ekspresyjny styl gry na skrzypcach i wokal Marcina na tle różnych stylów muzyki dają niesamowite efekty i dostarczają niezwykłych wrażeń. Skład zespołu: Marcin KNUTELSKI – wokal, skrzypce, teksty, muzyka Adam DRZEWIECKI – klawisze, elektronika Tomasz PONICKI – kontrabas Krzysztof WAŁECKI – gitara elektryczna Artur MALIK - perkusja.

LINK DO GŁOSOWANIA

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

KasiUlka2016.10.03 16:10
Glosujemy!!! Ciosomy dali!!!
Beata2016.10.02 23:10
Trza pomóc Góralowi!!! Ciosomy!!! Hej!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij