Gabryś Przewodniczącym Rady Gminy

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.12.01 21:11 / news / czytano 5816 / opinie 0

Tomasz Gabryś został wybrany na Przewodniczącego Rady Gminy w Krościenku nad Dunajcem. Jego kandydaturę poparło 8 radnych.

W poniedziałek 1. grudnia odbyło się pierwsze posiedzenie nowej krościeńskiej Rady Gminy. Sesję rozpoczęła i poprowadziła Stanisława Zarotyńska - najstarsza radna spośród nowo wybranej piętnastki. Jej obowiązki, po wyłonieniu go w tajnym głosowaniu, przejął Tomasz Gabryś, który po raz kolejny 16. listopada br. został wybrany radnym w sołectwie Krościenko Zawodzie. O stanowisko Przewodniczącego ubiegał się również Józef Błażusiak. Wiceprzewodniczącymi zostały panie Stanisława Zarotyńska oraz Barbara Śniegoń.
 
Podczas poniedziałkowej sesji radni nowej kadencji złożyli uroczyste ślubowanie.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij