Dzień Dziecka w Szczawnicy (03.06.2018)

Fot. 2018.05.29 22:04 / imprezy / czytano 1938

Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka 3 czerwca (w niedzielę) na placu przy dolnej stacji PKL „Palenica” w godz. 15 – 18.

W programie szereg atrakcji dla dzieci i wspaniała zabawa. Przybędą weseli animatorzy, odbywać się będą konkursy z nagrodami i zabawy- malowanie twarzy, tworzenie figur z balonów, puszczanie baniek mydlanych,  będzie możliwość skorzystania z trampoliny, basenu z kulkami i zjeżdżalni oraz przejażdżki na kucyku. A na scenie wystąpią Beti i Bobass!

Do rozdania - 300 wat cukrowych, 300 kiełbasek i 300 lodów!!! Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci!!! Organizatorem zabawy jest Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij