II Kiermasz Bożonarodzeniowy w Łącku (16.12.2017)

Fot. 2017.12.13 20:44 / imprezy / czytano 1256

Już w najbliższą sobotę 16 grudnia na łąckim rynku odbędzie się drugi Kiermasz Bożonarodzeniowy.  

Kiermasz ten, zorganizowany po raz pierwszy w ubiegłym roku spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych lokalnych twórców wystawiających swoje rękodzieła, jak również ze strony mieszkańców, którzy mogli te dzieła podziwiać i ewentualnie zakupić. Taki właśnie jest cel tej inicjatywy - ma on być miejscem spotkania wytwórców różnych lokalnych wspaniałości i mieszkańców. Kiermasz Wielkanocny z br. tylko potwierdził celowość tego wydarzenia. Wystawiający mają przygotowane zadaszone stoiska i dostęp do prądu, a miłą atmosferę mogą tworzyć wszyscy uczestnicy. Od wystawiających nie jest pobierana żadna odpłatność.

Wydarzenie jest wspólnym przedsięwzięciem łąckiego Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Kultury i Zakładu Gospodarki Komunalnej. Wszystkich zainteresowanych wytwórców rękodzieła z terenu Gminy Łącko prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w GOK-u który prowadzi rejestrację wystawiających, a mieszkańców zapraszamy do odwiedzania od godzin porannych rynku w Łącku.  


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij