OCHO! Festiwal - już 9. lipca w Ochotnicy Dolnej

Fot. 2022.06.22 05:44 / imprezy / czytano 317

Macie już plan na początek wakacji? Jeśli nie, zarezerwujcie sobie 9 lipca na wyjątkową muzyczną ucztę w Ochotnicy! W najpiękniejszym zakątku Gorc zabrzmią najlepsze polskie zespoły.

Wystąpi SORRY BOYS jeden z najciekawszych zespołów alternatywno-popowy z charyzmatyczną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów - Belą Komoszyńską oraz Tomaszem Dąbrowskim i Piotrem Blak.

Gwiazdą OCHO!FESTIWALU Będzie wyjątkowy, energetyczny i bezkonkurencyjny zespół FISZ EMADE TOWRZYSTWO - zdobywca tegorocznych Fryderyków - najważniejszej nagrody polskiej sceny muzycznej!  Nie jednej, nie dwóch, ale aż trzech statuetek!

Takiego koncertu jeszcze nie było!!! OCHO! Przebywajcie! Startujemy godz. 18! Scena obok Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej (osiedle Dłubacze 173B).

WSTĘP WOLNY!
OCHO!FESTIWAL
Data: 09.07.2022 roku
Godzina: 18:00
Miejsce: scena obok Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej (osiedle Dłubacze 173B)

Patroni medialni: Tygodnik Podhalański, 24tp.pl, Podhale24.pl, Pieninyinfo.pl, Goral.info.pl, nowytarg24.TV, Znaddunajca.pl, INFOGRAM -Twój przewodnik po Zakopanem
Organizatorzy: Gmina Ochotnica Dolna, Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej, Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej, Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej. 
***

FISZ EMADE TWORZYWO to jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce około hiphopowej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie.

Ich najnowszy album, „Ballady i Protesty” to mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta - hip hop czy elektronika. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań. Ale przede wszystkim to płyta sprzeciwu. Pełna niezgody na infantylną, agresywną, czarno-białą politykę, na omijanie w życiu publicznym tak ważnych tematów jak prawa człowieka czy zmiany klimatyczne. I, jak zawsze u Fisza, wszystko to przekazane w mocnych tekstach, pełnych ironii, skupienia nad pędzącym nie wiadomo dokąd światem, wnikliwych spojrzeń w głąb gościa zagubionego w chaosie nieuniknionych zmian.

Na płycie uznanej przez krytyków za jeden z najlepszych albumów 2021, znajdziemy 18 utworów, w których nagraniach udział wzięli m.in. Mariusz Obijalski (instr. klawiszowe), Michał Sobolewski (gitary), Marcin Pendowski i Staszek Wróbel (bas), wokalistka zespołu Shyness! Rebeka Iwona Skwarek oraz Chór Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch.

****
SORRY BOYS z reguły intensywnie koncertują grając trasy klubowe i uczestnicząc w najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grali m.in. na głównej scenie Open’era, dwukrotnie pojawili się na Orange Warsaw Festiwal, brali udział w koncertach Męskiego Grania, a także w festiwalach Spring Break, Green, Jarocin, Edison czy Naturalnie Mazury.
Ich ostatni album pt: „Miłość”, ukazał się 10 maja 2019 roku. Drugi albumowy singiel, „Absolutnie, absolutnie”, stał się absolutnym hitem – ponad 7 mln odsłon na Youtube, ponad 6 mln odsłuchań w serwisie Spotify, co spowodowało, że utwór zyskał miano „złotego singla". Inne piosenki promujące „Miłość” to „Warszawa Czeka”, „Niedziela” oraz utwór tytułowy.
1 grudnia 2021r. ukazał się zupełnie nowy utwór i wyjątkowa niespodzianka muzyczna „Jadę Do Domu”.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij