Modrzewie Park Hotel otrzymał szóstą gwiazdkę

Fot. mat. prasowe 2014.09.26 11:05 / news / czytano 3181 / opinie 0

19 września br. w Klubie Polskiej Rady Biznesu w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się gala wręczenia wyróżnień „Werandy Weekend”. Szczawnickiemu pięciogwiazdkowemu hotelowi przybyła "Szósta gwiazdka" kwartalnika.

Do nagrody nominowane były hotele wyróżniające się wyjątkową atmosferą wnętrz, ich przytulnością i tym czymś, co sprawia, że goście czują się w nich jak w domu. Brana pod uwagę była również estetyka i urok hotelu oraz jego kuchnia i obsługa.

- Cieszę się, że tym razem Modrzewie Park Hotel został nagrodzony właśnie za jego atmosferę i urok. Naszym zamiarem było stworzenie luksusowego hotelu, w którym goście będą czuli się jak w domu. Ta nagroda to dowód, że warto stawiać na rozwiązania które pomimo, że wymagają dużo wysiłku, wyróżniają nas spośród innych pięciogwiazdkowych hoteli - powiedział Nicolas Mańkowski Dyrektor Generalny Thermaleo Sp. z o.o.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: mat. prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij