Na przerwach nie musi być nudno

Fot. Arch. szkoły 2014.01.28 20:52 / news / czytano 3639 / opinie 0

Aby zapobiegać nudzie na przerwach i wprowadzić trochę ruchu między lekcjami, w Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych długa przerwa prowadzona jest w rytm tańca.

Uczniowie pod okiem pani Agnieszki Subik uczą się układów tanecznych do największych przebojów tego sezonu. Wszystko to odbywa się na holu szkoły, a uczniowie, nawet ci bardzo nieśmiali, chętnie dołączają do tańca. Pozostałe korytarze szkoły świecą pustkami, bo w tym czasie hol zalewa tłum tańczących i obserwatorów. Wszystkie układy powtarzane są też na dyskotekach szkolnych.

-  Polecamy wszystkim szkołom, których uczniowie uwielbiają płatać figle na przerwach. Wspólny taniec i zabawa doskonale integrują młodzież, która w tym czasie zapomina o szkolnych wybrykach. Nawet najbardziej „dominujący” w szkole uczniowie pląsają w rytm muzyki - zapewnia Agnieszka Subik.

Autor: ZPO Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij