X Pieniński Przegląd Szkolnych Zespołów Tańca Nowoczesnego

Fot. Jacek Piotrowski 2015.06.05 07:43 / news / czytano 3755 / opinie 0

Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy już po raz dziesiąty było organizatorem Przeglądu Szkolnych Zespołów Tańca Nowoczesnego. W tym roku swoje układy taneczne reprezentowały zespoły z gimnazjum z Łapsz Niżnych, Ochotnicy Górnej, Krościenka n/D oraz Szczawnicy,

Podczas obrad komisji sędziowskiej, w skład której weszli: dyr gimnazjum Sebastian Walosczyk, pani Marta Tabasz, Sylwia Wójcik, Karolina Pintscher oraz Aleksandra Słowik - uczestnicy konkursu tradycyjnie podjęli wspólną zabawę, w której uczestniczyli także opiekunowie zespołów.

Cieszy fakt, że konkurs jest okazją zarówno do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych, jak również jest czasem wspólnej zabawy, nauki integracji. Miło oglądać młodzież, której taniec przynosi radość, jest pasją i która potrafi odejść od komputera, aby tą pasję rozwijać.

Wyniki konkursu:
I miejsce zespół "Atomówki" z gimnazjum z Krościenka n/D
II miejsce zespół "4ever4" z gimnazjum w Szczawnicy
III miejsce zespół "Taking Over”z gimnazjum w Łapszach Niżnych

W konkursie udział wzięły także zespoły : Sideral i Szalone One z Ochotnicy Górnej, RetroSix ze Szczawnicy,  Uncover i Infinity z Łapsz Niżnych. Jury przyznało także wyróżnienie dla Joanny Tkaczyk z gimnazjum w Krościenku za najlepszą indywidualną prezentację.

Wszystkie zespoły nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami oraz  słodyczami, natomiast za miejsca I – III dodatkowo otrzymały puchary.

Organizatorzy dziękują wszystkim zespołom oraz opiekunom za udział w konkursie i już dziś zapraszają na konkurs w przyszłym roku.
Autor: D.C.
Zdjęcia: Jacek Piotrowski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij