Być wolontariuszem Ultrajanosika

Fot. 2021.09.06 18:54 / news / czytano 145 / opinie 0

Byliśmy wolontariuszami Ultrajanosika 2021 - tak o sobie z dumą mogą powiedzieć uczniowie szkół podstawowych z Niedzicy, Kacwina i Łapszanki oraz młodzież szkół ponadpodstawowych, którzy jako wolontariusze pracowali podczas tegorocznej edycji Ultrajanosika. 

Jest to tym ważniejsze, iż pandemia uniemożliwiała organizację tych imprez i nasza młodzież nie miała okazji uczestniczyć w takich wydarzeniach. Ultrajanosikowi zawsze towarzyszy cel charytatywny wspomagający leczenie i rehabilitację dzieci i młodzieży z gminy, a dba o to organizator Fundacja Na Ratunek.
 
Bycie wolontariuszem stwarza okazje nie tylko do działania i pomocy, ale też i uczy, bo pokazuje jak niezwykłą postawę mają biegacze pokonujący długie dystanse, zachęca to obserwatorów i inspiruje do działania. Wiele osób z naszego regionu zaczyna biegać i doceniać warunki jakie mamy dosłownie za oknem.
 
Gratulujemy zwycięzcom Ultrajanosika, a wszystkim uczestnikom odwagi i hartu ducha. Dziękujemy organizatorom za możliwość bycia wolontariuszami! Dziękujemy też samym wolontariuszom za pracę i po prostu wielkie serca! Dla młodego człowieka może to być motywacją by biec z radością dalej przez życie i uczyć się pokonywania trudności, a to na początku każdego roku szkolnego jest zawsze potrzebne.
Autor: Stowarzyszenie Dzieci i Młodzież Spisza
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij