Gorce Ultra Trail Winter 2020

Fot. 2020.02.27 16:27 / news / czytano 800 / opinie 0

Już po raz drugi odbyły się zimowe biegi Gorce Ultra Trail Winter organizowane przez Fundację Run Vegan. Uczestnicy biegu rywalizowali na trzech dystansach (Wyzwanie 42 km, Lubań 24 km, Zadyszka 10 km). 

W II edycji Gorce Ultra Winter Trail wystartowało ponad 350 zawodników – nie tylko z Polski, ale także z Europy. Nie zabrakło także zawodników z Gminy Ochotnica Dolna, Krościenko n.D, Łącka i Kamienicy.

Pierwsza grupa zawodników wystartowała o godz. 7:00 na dystansie 42 km, kolejna o godz. 9:00 – na 24 km i ostatnia o 9:30 – miała do pokonania 10 km. Startom wszystkich grup towarzyszyła regionalna muzyka w wykonaniu Małych Ochotnych z Ochotnicy Górnej.

Dekoracja zawodników odbyła się wieczorem w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej. W tym roku trasa objęła również Gminę Czorsztyn, gdzie na górze Wdżar czekał na biegaczy przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kluszkowiec gorący poczęstunek.

WYNIKI

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij