Będzie się działo w Mizernej - gwiazdą wieczoru LOMBARD

Fot. 2018.08.07 16:34 / news / czytano 1643 / opinie 0

Długi weekend 15 sierpnia rozpocznie się wyjątkowo ciekawie w Gminie Czorsztyn. W Mizernej w malowniczym zakątku Koszary w cieniu drzew po raz 23. posmakować można będzie potraw regionalnych i posłuchać Szklanej pogody - przeboju zespołu LOMBARD.

Będzie smacznie i z przytupem. Już 15 sierpnia br. polany na tzw. koszarach ponownie wypełnią się tłumem miejscowych i turystów, którzy podrygiwać będą w rytm melodyjnej muzyki, czy też na dłuższą chwilę zagoszczą przy stołach uginających się pod ciężarem lokalnych smakołyków przygotowanych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

W programie muzyka Karpat, występy zespołów regionalnych z  Polski i Słowacji, ale i pokaz mody góralskiej. Gwiazdy wieczory chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - zespół Lombard to pop-rockowe brzmienia takich znanych przebojów jak "Przeżyj to sam” do słów Andrzeja Sobczaka i „Szklana pogoda” do słów Marka Dutkiewicza. Zespół zagrał kilka tysięcy koncertów w Polsce i za granicą.

Wójt Gminy Czorsztyn oraz Centrum Kultury zapraszają od godziny 15.00. Patronat nad imprezą sprawuje Pieniński Portal Informacyjny www.pieninyinfo.pl

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij