Fotoradar w Krośnicy

Fot. 2019.02.20 14:25 / news / czytano 1298 / opinie 0

Fotoradar miałby pojawić się w okolicy przejścia dla pieszych na drodze wojewódzkiej 969, w okolicy szkoły, gdzie w ostatnim czasie dochodziło do wypadków i kolizji drogowych.

- Mieszkam niedaleko tej drogi, często jestem świadkiem interwencji policji. Jest to miejsce, w którym bardzo często dochodzi do wypadków samochodowych z udziałem pieszych, ale też kolizji - twierdzi radny sołectwa Krośnica Józef Kacperek. Radny złożył podczas ostatniej sesji Rady Gminy interpelację w tej sprawie.
 
Wójt Krościenka Jan Dyda zapewnia, że zabiega o poprawę bezpieczeństwa w Krośnicy- Ponowiliśmy wniosek o dofinansowanie oświetlenia dla pieszych w Zarządzie Dróg Wojewódzkich. Mam nadzieję, że wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, bo wcześniej odmówiono nam dofinansowania - podkreśla wójt.
 
Które z rozwiązań pojawi się w Krośnicy, okaże się w niedługim czasie.
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij