Gmina Czorsztyn ma kobietę kandydata na wójta

Fot. 2024.02.06 19:12 / news / czytano 1274 / opinie 0

Aneta Markus pochodzi z Kluszkowiec, ma 39 lat. W zbliżających się wyborach zdecydowała powalczyć o fotel wójta Gminy Czorsztyn.

Pani Aneta jest drugą kobietą, która zmierzy się z obecnie urzędującym wójtem gminy. W roku 2018 - ubiegająca się wówczas o stanowisko wójta - Janina Plewa zdobyła 39,14% głosów. 
 
Aneta Markus związana była długo z samorządem gminnym. Pracowała na stanowisku ds. obsługi Rady Gminy, zajmowała się także promocją w Gminie. Dodatkowe, poza jednostką samorządową, zdobyła doświadczenie w pracy w sektorze biznesu w Czorsztyn-Ski oraz wielokrotnie poświęcała swój czas w pracy na rzecz ekologii, turystyki, rozwojowi zainteresowań dzieci i młodzieży poprzez promowanie zdrowego stylu życia w Stowarzyszeniu Sprężyna-Centrum Edukacji Nieformalnej. Centrum działa cały czas i buduje współpracę turystyczno-edukacyjną w ramach Ekomuzeum Dziedziny Dunajca. 

- Z dniem ogłoszenia daty wyborów samorządowych ruszyła kampania wyborcza. Już dzisiaj nasz zgrany team: KWW Wspólny Głos zgłasza gotowość oraz chęć pracy na rzecz regionu i mieszkańców.  Dla Nas samorząd to ciągłe badanie lokalnych potrzeb, szukanie rozwiązań i WSPÓLNE pokonywanie przeszkód. Dlatego też gorąco zachęcamy do obserwowania naszego fanpage; już niebawem sukcesywnie pojawiać się na nim będą wszystkie szczegółowe informacje. Przez kampanię chcemy przejść wspólnie z Wami: słuchać Waszych opinii, głosów oraz pomysłów. Bądźcie aktywni ...ta Gmina jest tego warta - czytamy w oficjalnym wpisie na stronie komitetu.
Autor: MW
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij