Jaworki: Piąte zmagania strażaków na śniegu wystartowały

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.02.11 13:30 / news / czytano 6785 / opinie 0

Ponad 200 zawodników z całej Polski przyjechało na rozpoczynające się dzisiaj w Jaworkach V Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Jaworczańska Arena Narciarska przywitała ich pięknym słońcem i wzorowo przygotowana trasą.

Mistrzostwa rozpoczęły się od odegrania hymnu Ochotniczych Straży Pożarnych. Następnie prowadzący dzisiejszą imprezę sportową Pan Jacek Śliwiński przywitał zgromadzonych gości. Do Jaworek przyjechał m.in. Dyrektor Zarządu Wykonawczego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Krakowie druh Kazimierz Sady, Prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP w Limanowej Pan Grzegorz Janczy, Przewodnicząca Miejsko-Gminnego OSP w Szczawnicy druhna Łucja Rak a zarazem wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Szczawnicy.
 
Prowadzący odczytał także specjalnie wystosowany na tę okoliczność list do Organizatorów mistrzostw - Zbigniewa i Dariusza Tokarskich oraz wszystkich druhen i druhów, od Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP Waldemara Pawlaka. 
 
Dzisiaj strażacy startują indywidualnie, jutro zaprezentują się drużynowo.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij