Na druhów z Grywałdu nie było mocnych

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.09.23 20:41 / news / czytano 6213 / opinie 0

W Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w niedzielę na stadionie SKS Sokolica w Krościenku n.D, wzięły udział kobiece i męskie drużyny, które rywalizowały w konkurencjach - ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7x50 metrów z przeszkodami.

Wyniki: ćwiczenie bojowe:

1. miejsce OSP Grywałd

2. miejsce OSP Krościenko

3. miejsce OSP Krośnica

Wyniki: sztafeta pożarnicza:

1. miejsce OSP Grywałd

2. miejsce OSP Tylka

3. miejsce OSP Krościenko 

Klasyfikacja generalna:

1. miejsce OSP Grywałd 

2. miejsce OSP Krościenko 

3. miejsce OSP Krośnica

4. miejsce OSP Tylka

5. miejsce OSP Kąty

Młodzieżowe drużyny pożarnicze rywalizowały w dwóch kategoriach  chłopcy i dziewczęta. Pośród chłopięcych drużyn najlepsi okazali się druhowie z OSP Grywałd, za nimi OSP Kąty, na trzecim miejscu konkurencje ukończyli OSP Krośnica. W kategorii dziewcząt na miejscu pierwszym OSP Grywałd, drugim OSP Krościenko, a na trzecim OSP Kąty. Specjalne statuetki otrzymali także najmłodszy i najstarszy uczestnik zawodów. Każda z gminnych jednostek otrzymała od wójta promesę w wysokości 700 złotych z przeznaczeniem na działalność pożarniczą.

Pośród gości uczestniczących w dekoracji drużyn byli m.in. poseł Anna Paluch, radny Województwa Małopolskiego Stanisław Barnaś, członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Bogusław Waksmundzki, radny powiatowy Jan Komorek, wójt gminy Jan Dyda oraz gminny kapelan strażaków ks. Krzysztof Kutek.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij