Na Słowację tylko w maseczkach zakrywających nos i usta

Fot. 2020.03.29 10:02 / news / czytano 550 / opinie 0

Policjanci pełnią służbę na przejściach granicznych od chwili wprowadzenie kontroli sanitarnej w związku z  koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID – 19.

Od północy z 14/15 marca br. granice ze Słowacją zostały zamknięte. Aktualnie w Małopolsce  ruch pieszych i pojazdów odbywa się jedynie przez jedyne czynne przejście graniczne w Chyżnem, na którym została przywrócona również kontrola graniczna.

Jednocześnie od dnia 25 marca br. słowacka Policja informuje, że na całym terytorium Słowacji obowiązuje nakaz noszenia masek ochronnych zasłaniających nos i usta. Osoby nieposiadające takich zabezpieczeń, nie zostaną wpuszczone na terytorium Słowacji.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij