Wieczór andrzejkowy i Gala Mister Supranational (Szczawnica 01.12.2018)

Fot. 2018.11.29 15:54 / imprezy / czytano 1581

W dniu 01.12.2018 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy odbędzie się wielka Gala i prezentacja kandydatów do tytułu Mistera 2018 roku. Gala ta jest ściśle związana z koncertem zespołu Lachersi i zabawą Andrzejkową W Dworku Gościnnym.


-  Od dnia dzisiejszego na naszych obiektach możemy gościć Panów z 40 krajów świata, którzy to wezmą udział w wyborach Mistera Supranational 2018. Każdy ich dzień pobytu jest wypełniony różnymi aktywnościami na terenie Szczawnicy i regionu - mówi Konrad Kołodziejczyk Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu.

W wyborach Mister Supranational 2018 weźmie udział blisko 40 młodych, ambitnych wysportowanych mężczyzn z całego świata, od Argentyny, Brazylii, Indonezji, poprzez Indie, Meksyk i Dominikanę a na Curacao i Surinamie kończąc. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy USD. Nasz kraj reprezentuje Mister Polski 2017 Jakub Kucner, model i trener personalny. 

Polski kandydat do tytułu Mister Supranational 2018 ma 30 lat, ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Jakub ma już na swoim koncie występy w serialach, produkcjach filmowych, prowadził pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera. 
 
- To dla mnie ogromne wyróżnienie móc reprezentować Polskę na jednym z najpopularniejszych konkursów dla mężczyzn na świecie. To właśnie do naszego kraju zjedzie prawie 40 kandydatów z całego świata. Jestem podekscytowany, że widowiskowe telewizyjne show, będzie transmitowane z Krynicy Zdroju do kilkudziesięciu krajów. Dam z siebie 200% i godnie będę reprezentował barwy biało czerwone! – obiecuje Jakub Kucner. 

Taneczne show, do którego choreografię przygotowuje znakomity tancerz Tomasz Barański, poprowadzą Ola Jordan, tancerka znana z brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” i nowa jurorka „Dancing With the Stars. Tanic z Gwiazdami” w Polsacie, aktorka Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez, białoruski prezenter telewizyjny i fan konkursów piękności. Panowie zaprezentują się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz oczywiście w spodenkach plażowych. W jednym z pokazów panowie wystąpią w kolekcji marki Caludius Scissor polskiego projektanta Caludiusa. Całość rozpocznie gorący pokaz w klimacie pirackim, i dalej temperatura będzie się tylko podnosić! Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetnią swoim występem Natalia Szroeder, Monika Urlik oraz Miss Supranational 2011 – Monika Lewczuk. W jury zasiądą między innymi nowo wybrana Miss Supranational 2018 i zeszłoroczny zwycięzca konkursu Gabriel Correa i inne gwiazdy.
 
Zanim jednak uczestnicy konkursu Mister Supranational 2018 zaprezentują się na scenie w Krynicy Zdroju, czeka ich ciężka praca podczas zgrupowania przygotowawczego, które rozpocznie się 25 listopada w pięknej Szczawnicy Zdroju. To tam w klimatycznych obiektach Grupy Thermaleo – Uzdrowisko Szczawnica, panowie będą uczestniczyć w sesjach zdjęciowych, realizacjach materiałów filmowych, rywalizować w konkursach tematycznych oraz poznawać uzdrowiskowe walory Szczawnicy. 1 grudnia w tamtejszym Dworku Gościnnym odbędzie się wieczorne show z udziałem wszystkich kandydatów. Podczas tego wydarzenia zostaną wręczone tytuły komplementarne: MISTER TOP MODEL, BEST BODY, MISTER PERSONALITY, PHOTOGENIC, POPULARITY,  BEST IN FORMAL WEAR oraz MISTER SUPRANATIONAL THERMALEO 2018.

Międzynarodowy konkurs dla mężczyzn Mister Supranational 2018 zostanie wyemitowany 16 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij