Wrzesień 1939 w dolinie Dunajca - zaproszenie (Krościenko n.D 12.04.2019)

Fot. 2019.04.07 14:14 / imprezy / czytano 1016

Liceum Ogólnokształcące w Krościenku n.D oraz Instytut Pamięci Narodowej zapraszają na spotkanie i wykład Dawida Golika podczas promocji książki pt. "Wrzesień 1939 w dolinie Dunajca".

Na spotkanie zapraszamy 12 kwietnia o godzinie 17.00 do budynku Liceum.
 
Dawid Golik (ur. w 1984 w Wałbrzychu) – polski historyk i politolog. Jest absolwentem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W listopadzie 2013 obronił pracę doktorską p.t. „Wilk”, „Lampart” i „Przyjaciel”. Organizacja i zastosowanie oddziałów partyzanckich Armii Krajowej na wybranych przykładach z terenu Inspektoratu AK Nowy Sącz na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, której promotorem był Zdzisław Zblewski.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij