Nie znasz, nie otwieraj - zapowiedź spotkania

Fot. 2015.06.19 21:41 / news / czytano 2089 / opinie 0

Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy zaprasza na spotkanie w czwartek 25. czerwca br. o godzinie 19.00 do Kinoteatru Pieniny. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo własnego domu.

Wykład poprowadzi Michał Fajbusiewicz - dziennikarz telewizyjny, scenarzysta i realizator filmowy. Od 1986 pracował przy programie Magazyn Kryminalny 997, od 1990 do 2010 był jego autorem i prowadzącym. W 2013 reaktywował go pod nazwą 997. Fajbusiewicz na tropie w stacji telewizyjnej Polsat Play.

Kurs asertywności przeprowadzi dla Państwa Zbigniew Buczkowski znany polski aktor m.in. z ról w serialach Barwy Szczęścia czy Hela w Opałach.

Zapraszamy do Szczawnicy. Wstęp wolny.


Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij