Warsztaty robotyki oraz zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach

Fot. 2019.04.04 17:34 / news / czytano 898 / opinie 0

Dzięki Lokalnej Grupie Działania Gorce-Pieniny w ramach projektu pt.: „Lego robotyka” w Szkole Podstawowej nr 2 im. ks. prof. J.Tischnera w Szczawnicy odbywały się zajęcia warsztatowe z robotyki i automatyki, których celem było rozwijanie u dzieci wyobraźni wizualno-przestrzennej, kreatywności oraz zasad logicznego myślenia.

Dzieci poznawały zasady działania robota, a następnie przy pomocy klocków Lego konstruowały i programowały własne. Po zakończeniu zajęć uczniowie udali się na dmuchane zjeżdżalnie, gdzie oddawali się przedniej zabawie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy dziękuje Pani Jolancie Kałafut- kierownikowi biura Lokalnej Grupy Działania Gorce-Pieniny za udostępnienie sprzętu zabawowo-rekreacyjnego w postaci dmuchanych zjeżdżalni, strojów postaci z bajek oraz za profesjonalne przeprowadzenie lekcji robotyki. Podziękowania kieruje również do Pani Anny Gębali- członka zarządu LGD Gorce-Pieniny- za wsparcie i pomoc w działaniu oraz do Pana Adama Salamona- członka rady LGD Gorce-Pieniny za przewóz sprzętu.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij