Wysoka lokata braci Brzezińskich w Deep Creek

Fot. 2014.09.21 20:00 / news / czytano 4987 / opinie 1

W dzisiejszych finałach mistrzostw świata w kajakarstwie górskim w konkurencji C2 Filip i Andrzej Brzezińscy zajęli wysokie czwarte miejsce.

Wychowankowie SKS Sokolicy Krościenko n/D osiągnęli kolejny dobry wynik w swojej karierze. W rozgrywanych mistrzostwach świata w kajakarstwie górskim na torze w Deep Creek w Stanach Zjednoczonych zdobyli czwarte miejsce, przegrywając z brązowymi medalistami Peterem i Ladislavem Skantar ze Słowacji o 0,43 sekundy. Gdyby nie dwie karne sekundy Brzezińscy zajęliby miejsce słowackiej dwójki. Złoty medal zdobyli Bozic Luka i Taljat Saso ze Słowenii.

Druga polska dwójka startująca dziś w półfinałach, wychowankowie KS Pieniny Szczawnica Grzegorz Majerczak i Michał Wiercioch, nie zakwalifikowali się do dzisiejszych wieczornych finałów.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

J.Dyda2014.09.21 23:09
Pragnę tylko poinformować że Słowacy Peter i Ladislaw Skantar nie są braćmi. To kuzyni.Co ciekawe pochodzą ze Spiskiej Starej Wsi tuż za naszą granicą.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij