Podopieczni OREW z wizytą w Grywałdzie

Fot. 2019.12.10 19:36 / news / czytano 1630 / opinie 0

6 grudnia Szkołę Podstawową w Grywałdzie odwiedzili podopieczni i opiekunowie z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Krościenku nad Dunajcem.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia "Kot w butach" przygotowanego przez uczennice z klasy VI, które goście obejrzeli integrując się wraz z uczniami klas młodszych. Następnie wszyscy wzięli udział w przygotowanych bajkowych konkursach ze słodkimi nagrodami. Nie zabrakło też okazji do zabawy i aktywności ruchowej poprowadzonych i animowanych przez ochoczych wolontariuszy z klasy VI i VIII.

Po wspólnie spędzonych chwilach przyszedł czas na emocjonujące spotkanie ze świętym Mikołajem, który dla każdego z podopiecznych OREW przyniósł upominek. Na zakończenie opiekunowie i członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z dyrektorem szkoły przekazali na rzecz działalności OREW dochód (1812 zł) z przeprowadzonej tydzień temu charytatywnej zabawy andrzejkowej.

Autor: Oprac. red.
Źródło: FB szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij