Sukces Justyny Komorek z Publicznego Gimnazjum w Konkursie Piosenki Angielskiej

Fot. Arch. szkoły 2015.03.21 20:44 / news / czytano 3915 / opinie 0

17 marca 2015 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu odbył się XII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej zorganizowany przez nowotarskie Gimnazjum nr 1.

W kategorii gimnazjum liczącej około 50 uczestników wystąpiło pięć uczennic Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem: Justyna Biel z klasy I B z akompaniamentem Wojciecha Kalety z klasy II A, Joanna Tkaczyk z klasy I B, Karolina Mikłusiak z klasy I C z akompaniamentem Wojciecha Kalety, Justyna Komorek z klasy II B oraz Bernadeta Gabryś z klasy II C.
 
Jury oceniało poprawność językową oraz stopień zaawansowania, walory głosowe i interpretację utworów. Justyna Komorek zajęła drugie miejsce w swojej kategorii !!! Gratulujemy! Przygotowaniem uczniów do konkursu zajęła się Pani Jolanta Ciesielka.

Autor: Barbara Haś
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij