Patryk Małecki zaprasza do Nowego Targu na Mistrzostwa Małopolski

Fot. 2013.06.21 21:59 / news / czytano 2778 / opinie 0

Trwają zapisy do Mistrzostw Małopolski "Tatry Football Cup 2013" w piłce nożnej sześcioosobowej, które w dniach 20-21 lipca odbędą się w Nowym Targu.

Turniej rozgrywany będzie w formule open. Zgłaszać się mogą drużyny profesjonalne oraz amatorskie, złożone z zawodników powyżej 18 roku życia, młodsi zawodnicy mogą wystąpić tylko i wyłącznie za pisemną zgodą rodziców. Ze względu na fakt, iż turniej rozgrywany będzie na kilku boiskach równolegle eliminacje i etap finałowy odbędzie się w jeden weekend. Koszt wpisowego wynosi 250 zł od drużyny, pula nagród finansowych to 2000 zł.

Tatry Football Cup 2013 wpisuje się w ogólnopolską akcję "Rób to co kochasz", zapoczątkowaną przez rapera Arkadio oraz innych artystów, m.in. Kamila Bednarka. W dniu rozgrywania etapu finałowego Turnieju obok boiska ustawiona będzie scena, na której publiczności zaprezentują się zaproszeni na tą okazję znani goście. Wśród nich będzie m.in. jeden z najlepszych obecnie piłkarzy krakowskiej Wisły Patryk Małecki, który zgodził się swoim wizerunkiem promować Mistrzostwa. Pojawić się ma również mistrz świata w trikach piłkarskich Krzysztof Golonka. 

Zapisy można dokonywać pod numerem telefonu 533 52 52 58 lub za pośrednictwem strony internetowej www.turniejowo.com, Rzecznikiem prasowym Mistrzostw jest znany na Podhalu redaktor sportowy Maciej Zubek.
 
Patryk Małecki
Autor: Maciej Zubek
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij