Ogłoszenie o konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej

Fot. 2016.02.19 10:22 / news / czytano 3256 / opinie 0

Wójt Gminy Ochotnica Dolna zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej.

Konkurs dotyczy opracowania koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zgodnie z Regulaminem Konkursu z dnia 17.02.2016 r. zamieszczonym w BIP.

Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, bądź podmioty te występujące wspólnie.

Spośród przesłanych prac Jury Konkursowe wybierze 3 najlepsze prace oraz przyzna nagrody:
I nagroda – 3.000,00 zł.  
II nagroda – 1.000,00 zł.
III nagroda – 500,00 zł.

Zgodnie z harmonogramem Konkursu Prace należy składać w terminie do dnia 18.03.2016 r. do godz. 15:00, na adres: Urząd Gminy w Ochotnicy Dolnej, os. Dłubacze 160, 34-452 Ochotnica Dolna, z dopiskiem „Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno–architektonicznej zagospodarowania terenu w Ochotnicy Dolnej”.

Szczegółowych odpowiedzi na pytania udziela Sekretarz konkursu - P. Krzysztof Ligęza pod nr telefonu 18/26-209-48.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij